141126512_s

Zapožičanie germicídnych žiaričov

Profesionálne čistenie vzduchu a povrchov UVC metódou. Účinne pomáha v boji proti mikróbom, baktériám a vírusom. Priamym ožarovaním je možné dosiahnuť až 6 m, dezinfekcia vzduchu nepriamym žiarením je 53 m3/h. Je účinný aj v boji proti vírusu COVID-19.
Kombinovaný germicídny žiarič spája efektivitu priameho ožarovania s neobmedzeným používaním nepriameho ožarovania. Priame ožarovanie celkového objemu vzduchu v miestnosti UV žiarením je najúčinnejší spôsob sterilizácie vzduchu. Obsiahne celý objem vzduchu, ničí zárodky na stenách a podlahách. Praktické použitie sa obmedzuje na miestnosti, kde sa nezdržiavajú ľudia. Nepriame ožarovanie je sterilizácia vzduchu UV žiarením ventiláciou vzduchu cez uzavretý germicídny žiarič. Dochádza tak ku kontinuálnej sterilizácii vzduchu celej miestnosti.
Myslite na svoje zdravie – Dýchajte 100% čistý vzduch!

Dáška

Vedúca sekcie upratovacie služby

Dáška je úžasná mamina a skvelá manažérka zároveň. Nájdete ju v kancelárií i v teréne. Spolu s Vierkou sa stará o kompletný chod firmy, tak aby boli všetci spokojní – ako zákazníci tak aj spolupracovníci. Je šéfkou celej upratovacej sekcie.

Scroll to Top