O nás

„Keď dvaja robia to isté, nie je to to isté.“

Matky v práci s.r.o. je registrovaný sociálny podnik, ktorého cieľom je vytvárať pracovné miesta najmä pre matky a znevýhodnené osoby. Našou filozofiou je vytvoriť také pracovné prostredie, ktoré bude priateľské voči rodine, etické, rešpektujúce odlišnosti a prosperujúce. Hľadáme a využívame dary a talenty, ktoré má každý z nás. Rodina má najdôležitejšiu funkciu v spoločnosti. Nakoľko v súčasnosti len málo zamestnávateľov túto skutočnosť rešpektuje, rozhodli sme to zmeniť a takéto miesta si vytvoriť. Naše zameranie je veľmi rôznorodé, rovnako ako rôznorodý je aj náš team. Venujeme sa tomu, čo nás napĺňa, čím môžeme priniesť spoločnosti osoh, čo nám dáva možnosť rásť po ľudskej aj pracovnej stránke. Vyberáme si kvalitných a zodpovedných dodávateľov a spolupracovníkov, nakoľko veríme, že kvalita služieb, ako aj tovaru, je veľmi dôležitá. Pri našej práci využívame ekologické postupy a prostriedky, nakoľko nám záleží na životnom prostredí. 

Postupne dopĺňame a rozširujeme našu ponuku služieb. Veríme, že budete s nimi i s našim prístupom spokojní a stanete sa našimi vernými zákazníkmi alebo podporovateľmi. 

Vierka

Zakladateľka / Konateľka

Hlava projektu. Manželka a matka dvoch synov, manažérka v oblasti personalistiky. Dlhoročné skúsenosti s podnikaním a fungovaním s.r.o. a silné cítenie pre rodinu a potreby matiek ju viedli k založeniu firmy Matky v práci. Skutočnosť, že v súčasnosti majú matky len malú možnosť nájsť si prácu v takom pracovnom čase, aby sa mohli venovať deťom a rodine, boli hlavným dôvodom na uskutočnenie kroku ku zmene.

 

Dáška

VEDÚCA SEKCIE UPRATOVACIE SLUŽBY​

Dáška je úžasná mamina a skvelá manažérka zároveň. Nájdete ju v kancelárií i v teréne. Spolu s Vierkou sa stará o kompletný chod firmy, tak aby boli všetci spokojní – ako zákazníci tak aj spolupracovníci. Je šéfkou celej upratovacej sekcie.

Deniska

Projektový manažér

Deniska je oporným bodom v backoffice a hlavným projektovým manažérom. Má na svedomí, že sme sa rozrástli a trpezlivo sa venuje všetkej potrebnej rozsiahlej administratíve ohľadom sociálneho podnikania a realizácie projektu Nové príležitosti pre Matky v práci.

Ľubka

administratíva

Ľubka je naše dievča pre všetko, vždy vieme kedy je a kedy nie je v práci, nakoľko jej zraku neunikne žiadny detail. Vďaka nej sa môžeme spoľahnúť, že veci nájdeme na mieste kam patria, pekne zorganizované. Má na starosti administratívu aj všetko čo je aktuálne potrebné.

Aďka

vedúca sekcie Nordic Walking

Aďka je vášnivá walkerka a skvelá mamina. Vedie väčšinu našich kurzov a tréningov a má na starosti celú našu Nordic Walkingovú sekciu. Je zdrojom energie a zábavy. Naučí Vás skvelú techniku a spoločne s teamom pripraví aj skvelý teambuilding, plný nielen zdravotných benefitov ale aj zábavy.

Ondrej

Marketing

Ondrej sa nám stará o marketingové záležitosti, ako je správa sociálnych sietí, či webových stránok. Pripravuje nám letáky a propagačné materiály a spoločne s teamom tvorí marketingovú stratégiu firmy.

Ivetka

Virtuálna asistentka

Ivetka má na starosti sekciu virtuálnych asistentiek, je to u nás novinka, takže ju rozvíjajú spoločne s virtuálnou asistentkou Dáškou.

Anita

KOUČKA

Anita je skúsená manažérka a koučka. Pomáha nám s rozvojom podniku aj našich osobných schopností a zručností.

Sisa

Upratovanie

Veronika

Upratovanie

Deniska

Upratovanie

Zdenka

Upratovanie

Janka

Upratovanie

Lenka

Upratovanie

Zuzka

Nordic walking

Dáška K.

Virtuálna asistentka

Scroll to Top