O nás

„Keď dvaja robia to isté, nie je to to isté.“

Matky v práci s.r.o. je registrovaný sociálny podnik, ktorého cieľom je vytvárať pracovné miesta najmä pre matky a znevýhodnené osoby. Našou filozofiou je vytvoriť také pracovné prostredie, ktoré bude priateľské voči rodine, etické, rešpektujúce odlišnosti a prosperujúce. Hľadáme a využívame dary a talenty, ktoré má každý z nás. Rodina má najdôležitejšiu funkciu v spoločnosti. Nakoľko v súčasnosti len málo zamestnávateľov túto skutočnosť rešpektuje, rozhodli sme to zmeniť a takéto miesta si vytvoriť. Naše zameranie je veľmi rôznorodé, rovnako ako rôznorodý je aj náš team. Venujeme sa tomu, čo nás napĺňa, čím môžeme priniesť spoločnosti osoh, čo nám dáva možnosť rásť po ľudskej aj pracovnej stránke. Vyberáme si kvalitných a zodpovedných dodávateľov a spolupracovníkov, nakoľko veríme, že kvalita služieb, ako aj tovaru, je veľmi dôležitá. Pri našej práci využívame ekologické postupy a prostriedky, nakoľko nám záleží na životnom prostredí. 

Postupne dopĺňame a rozširujeme našu ponuku služieb. Veríme, že budete s nimi i s našim prístupom spokojní a stanete sa našimi vernými zákazníkmi alebo podporovateľmi. 

Vierka

Zakladateľka / Konateľka

Hlava projektu. Manželka a matka dvoch synov, manažérka v oblasti personalistiky. Dlhoročné skúsenosti s podnikaním a fungovaním s.r.o. a silné cítenie pre rodinu a potreby matiek ju viedli k založeniu firmy Matky v práci. Skutočnosť, že v súčasnosti majú matky len malú možnosť nájsť si prácu v takom pracovnom čase, aby sa mohli venovať deťom a rodine, boli hlavným dôvodom na uskutočnenie kroku ku zmene.

 

Dáška

Manažérka sekcie UPRATOVACIE SLUŽBY

Dáška je úžasná mamina a skvelá manažérka zároveň. Nájdete ju v kancelárií i v teréne. Spolu s Vierkou sa stará o kompletný chod firmy, tak aby boli všetci spokojní – ako zákazníci tak aj spolupracovníci. Je šéfkou celej upratovacej sekcie.

Deniska

Projektový manažér

Deniska je oporným bodom v backoffice a hlavným projektovým manažérom. Má na svedomí, že sme sa rozrástli a trpezlivo sa venuje všetkej potrebnej rozsiahlej administratíve ohľadom sociálneho podnikania a realizácie projektu Nové príležitosti pre Matky v práci.

Ľubka

administratíva

Ľubka je naše dievča pre všetko, vždy vieme kedy je a kedy nie je v práci, nakoľko jej zraku neunikne žiadny detail. Vďaka nej sa môžeme spoľahnúť, že veci nájdeme na mieste kam patria, pekne zorganizované. Má na starosti administratívu aj všetko čo je aktuálne potrebné. Je tiež vedúcou Trenčianskej pobočky OZ Amazonky, ktoré spája ženy, ktoré si prechádzajú alebo prešli ochorením karcinómu prsníka. Čiže vie veľmi pomôcť a poradiť aj v tomto probléme.

Mirka

VirtuÁLNA ASISTENTKA

Miriam je maminou dvoch detí a má na starosti sekciu virtuálnych asistentiek. Je to u nás novinka, ktorá sa veľmi sľubne rozvíja. Miriam úspešne absolvovala kurz Pink Asistent a je certifikovanou virtuálnou asistentkou.  Stará sa nám o naše web stránky, soc. siete, pridáva príspevky, ktoré sama navrhuje a graficky vytvára. Okrem toho má aj ďalších klientov, pre ktorých pravidelne pracuje. Spracováva manuál pre ďalšie virtuálne asistentky, ktoré sa k nám v budúcnosti pridajú. Je taktiež aktívnou členkou OZ Amazonky, ako aj ďalšia ZťP osoba u nás zamestnaná.

Matúško

Grafický Dizajn

Matúško je náš jediný chlap v tíme a zároveň je aj najmladší člen. Je to naše slniečko. Ako virtuálny asistent pracuje na vytváraní príspevkov na soc. siete, spracováva videá a fotografie. Navrhuje aj spracováva grafiky, ktoré potrebujeme pri našom fungovaní.   Matúško je tiež ZťP, zamestnaný ako znevýhodnená osoba

Ivetka

Administratíva

Ivetka je ďalšou našou asistentkou a administratívnou posilou. Patrí tiež medzi Amazonky, teda ženy, ktoré si prešli ochorením karcinómu prsníka. Vždy ochotne poradí a pomôže, keď treba.

Sisa

Vedúca sekcie upratovacie služby

Sisa je mamina dvoch detí. Okrem toho, že upratuje, je veľmi nápomocná Dáške pri organizovaní a manažovaní sekcie upratovacích služieb. Pomáha pri tvorbe rozpisov a komunikácii s klientmi.

Anička

Upratovanie

Veronika

Upratovanie

Deniska

Upratovanie

Majka

Upratovanie

Janka

Upratovanie

Aďka Z.

Upratovanie

Ruženka

Administratíva a upratovanie

Aďka R.

Nordic walking

Scroll to Top