IMG_5104

Sme tu pre vás

Upratovanie domácností a firiem

Máte mnoho povinností a keď večer prídete domov, posledné, čo sa vám chce, je vziať do ruky handru a začať utierať prach, umyť podlahy či vydrhnúť kúpeľňu? Ozvite sa nám, nájdeme pre vás ten správny čas a i človeka, ktorý bude udržiavať vašu domácnosť v permanentnom poriadku.
V rámci našich služieb poskytujeme aj upratovanie firiem v Trenčíne a v blízkom okolí. V závislosti od požiadaviek firmy vieme zabezpečiť upratovanie v požadovaných hodinách, či už počas alebo po pracovnej dobe spoločnosti.
Všetky naše spolupracovníčky majú čistý záznam v registri trestov a majú podpísaný kódex morálnych zásad našej firmy (mlčanlivosť, taktnosť, zodpovednosť, dôslednosť, ai – plné znenie je Vám na vyžiadanie k dispozícii).

Unikátna služba

Hĺbkové čistenie matracov, kobercov a sedačiek najmodernejším čistiacim systémom Rainbow

Tento systém vytiahne prach a roztoče z hĺbky 17 cm, zbaví Vás aj tej špiny, prachu a roztočov, o ktorých ste ani netušili, že ich vo Vašom dome, či byte máte. Nezameniteľná kvalita tohto systému rozvonia Váš domov, a Vy budete spokojní, že spíte v naozaj čistých posteliach a deti sa hrajú na skutočne čistých kobercoch.
S použitím moderných a ekologických čistiacich prostriedkov, výkonných čistiacich strojov a zodpovednej ľudskej práce budú Vaše priestory vždy pekné a čisté.

Dáška

Vedúca sekcie upratovacie služby

Dáška je úžasná mamina a skvelá manažérka zároveň. Nájdete ju v kancelárií i v teréne. Spolu s Vierkou sa stará o kompletný chod firmy, tak aby boli všetci spokojní – ako zákazníci tak aj spolupracovníci. Je šéfkou celej upratovacej sekcie.

Scroll to Top