Prezrite si náš kompletný sortiment v našom E-shope

O nás

Bratislavská 1016, 911 05 Trenčín
tel./fax: +421 32 743 1227 / +421 32 743 8028 / mobil: +421 905 566 809
e-mail: nabytok@centromobili.sk / www.centromobili.sk
 

Matky v práci, s.r.o. je firma, ktorej cieľom je vytvárať pracovné miesta najmä pre matky. Našou filozofiou je vytvoriť také pracovné prostredie, ktoré bude priateľské voči rodine, hlboko morálne a zároveň ekonomicky prosperujúce. Rodina má najdôležitejšiu funkciu v spoločnosti. Nakoľko v súčasnosti len málo zamestnávateľov túto skutočnosť rešpektuje, rozhodli sme využiť svoje talenty a takéto miesta si vytvoriť. Naše zameranie je veľmi rôznorodé, rovnako ako rôznorodý je aj náš team. Venujeme sa tomu, čo nás napĺňa, čím môžeme priniesť spoločnosti osoh, čo nám dáva možnosť uživiť naše rodiny. Vyberáme si kvalitných a zodpovedných dodávateľov, nakoľko veríme, že kvalita služieb, ako aj tovaru, je dôležitá.
Postupne dopĺňame a rozširujeme našu ponuku. Veríme, že budete s našimi službami i s prístupom spokojní a stanete sa našimi vernými zákazníkmi.

KEĎ DVAJA ROBIA TO ISTÉ, NIE JE TO TO ISTÉ!

Vierka
Hlava projektu. Manželka a matka dvoch synov, manažérka v oblasti personalistiky. 10-ročné skúsenosti s podnikaním a fungovaním s.r.o. a silné cítenie pre rodinu a potreby matiek ju viedli k založeniu firmy Matky v práci. Skutočnosť, že v súčasnosti majú matky len malú možnosť nájsť si prácu v takom pracovnom čase, aby sa mohli venovať deťom a rodine, boli hlavným dôvodom na uskutočnenie kroku ku zmene.
Dáška
Dáška je úžasná mamina a skvelá manažerka zároveň. Nájdete ju v kancelárií i v teréne. Spolu s Vierkou sa stará o kompletný chod firmy, tak aby boli všetci spokojní - ako zákazníci tak aj spolupracovníci.
Renátka
Renátka je skvelá mamina a výnimočná súčasť nášho teamu, je zdrojom smiechu a optimizmu v každom okamihu.  S ňou každá práca je zábavou zároveň.
Brigádnčky
Členky nášho teamu sú aj mamičky alebo ženy brigádničky, ktoré nám pomáhajú pri čistení domácností.