Prezrite si náš kompletný sortiment v našom E-shope

Referencie

Bratislavská 1016, 911 05 Trenčín
tel./fax: +421 32 743 1227 / +421 32 743 8028 / mobil: +421 905 566 809
e-mail: nabytok@centromobili.sk / www.centromobili.sk
Využívam pravidelne služby matiek v práci. Sama som matka, avšak zamestnaná na plný úväzok, a tak čas, ktorý mám, chcem tráviť so svojou rodinou a nie upratovaním a čistením domácnosti. Vždy sa vieme flexibilne dohodnúť na čase, ktorý nám vyhovuje, a všetky moje pripomienky sú zapracované okamžite, som veľmi spokojná. Som rada, že si môžeme vzájomne pomôcť, a že môžem podporiť túto skvelú myšlienku a firmu.
Lucia, Trenčín
Každý týždeň využívam služby Matiek v práci. Uľahčujú mi život, nakoľko upratovanie skutočne nie je mojím koníčkom. Vždy mám dobrý pocit, z krásne uprataného a čistého bytu, zbaveného všetkých chlpov po mojom domácom miláčikovi. Naviac mám dobrý pocit, že môžem takto podporiť niekoho, kto nemá inú možnosť zamestnania, a pomôžem tak aj jej rodine. Som skutočne veľmi spokojný.
Michal, Trenčín
Hĺbkové čistenie sme využili na čistenie veľmi znečistenej izby po nájomcovi, ktorý mal povolené aj domáce zvieratká. Boli sme príjemne prekvapený, čo všetko dokázali vyčistiť a ako si ľahko poradili so všetkým chlpmi a neporiadkom. Ich služby budeme využívať aj v budúcnosti. Zároveň máme dobrý pocit z toho, že podporujeme slovenské mamičky, ktoré si to za svoju snahu a úsilie rozhodne zaslúžia. Vrelo odporúčame.
pani Lucia Reháková, Práca pre Penzión IN